Діяльність у сфері радіомовлення та телебачення

Формат кодy повинен бути у вигляді XX.XX, де X–десяткова цифра, наприклад: 35.30

Бажаєте отримати юридичну консультацію по КВЕД, натисніть на кнопку

92.20 | Діяльність у сфері радіомовлення та телебачення КВЕД ДК 009:2005 (Нагадуємо 31.12.2012 КВЕД ДК 009:2005 припинив свою дiю)

Цей підклас включає:

  • створення (виготовлення) фільмів, реклами, окремих телевізійних та/або радіопередач чи програм телерадіоорганізаціями, студіями-виробниками (незалежними продюсерами)
  • комплектування та/або пакетування телевізійних чи радіопрограм та передач телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги
  • діяльність дистриб'юторів телерадіопрограм з передачі (відчуження) прав організацій мовлення (вітчизняних та/або зарубіжних) телерадіоорганізаціям України та/або провайдерам програмної послуги

Примітка.
Телевізійні чи радіопрограми і передачі відтворюються та розповсюджуються для розважальних, рекламних, навчальних, виховних, інформаційних цілей. Вони, зазвичай, записуються на магнітні, оптичні, цифрові носії, які можуть бути предметом продажу, надаватися у користування чи зберігатися для повторної трансляції.

Цей підклас не включає:
  • технічне обслуговування і експлуатацію мереж ефірного теле- та радіомовлення, проводового радіомовлення та телемереж без права надання програмної (інформаційної) послуги (див. 64.20)
  • виробництво кіно та відеофільмів кіностудіями (див. 92.11)
  • діяльність інформаційних агентств (див. 92.40)


Відповідність кодів КВЕД-2005 -> КВЕД-2010:

Позвонить