КВЕД

Класифікатор видів економічної (господарської) діяльності
 

Юридическая компания евро-вектор

Перейти к перечню КВЕД 2010-2021


Бажаєте отримати юридичну консультацію по КВЕД, натисніть на кнопку

ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ

Компанія "Євро-Вектор" пропонує Вам ознайомитися з кращою програмою з підбору КВЕД 2012, з повним описом видів економічної діяльності, з таблицею переходу від КВЕД 2005 на новий КВЕД 2010. КВЕД 2010 діє з 2012 року, і продовжує діяти в 2013 році. По суті КВЕД 2012 не існує, але зважаючи, що КВЕД 2010 почав діяти в 2012 році, його стали називати КВЕД 2012.

Що таке КВЕД?

КВЕД - це класифікатор видів економічної (господарської) діяльності, якщо в однині, то це клас виду діяльності, що складається з цифр. З 2012 року КВЕД складається з 4 цифр в наступному форматі ХХ.ХХ. У цих цифрах закодовані Види діяльності, і вони є аналогом видів діяльності Всесвітньої торговельної організації. Тобто всі країни, які входять у СОТ або наближаються до підписання договору про входження в цю організацію, повинні синхронізувати свої види діяльності з КВЭДами всесвітньої торгової організації.

Види діяльності - це напрямок Вашого бізнесу (в загальному розумінні), то, чим Ви будете займатися при здійсненні господарювання (виробництво, торгівля, виконання робіт, надання послуг).

Як ними користуватись? По-перше, якщо Вам потрібно поміняти старі Кведи на нові, то Вам слід натиснути на першу кнопку з написом КВЕД ДК: 2005 і після відкриття наступної сторінки ввести в пошукове вікно номер Вашого старого квед, що складається з п'яти цифр, у такому форматі ХХ.ХХ.Х. Далі натисніть кнопку "знайти". Якщо Ви ввели всі цифри правильно, то у Вас відкриється сторінка з Вашим старим КВЕД та повним описом цього виду діяльності, а нижче в наступному віконці буде написаний новий квед, що складається з 4 цифр і з коротким описом. Для того, щоб переглянути повний опис нового квед, натисніть на ці 4 цифри.

Ознайомлення із КВЕД та етапи вибору КВЕД для реєстарції підприємницької діяльності

1Натиснути на синю кнопку з назвою НОВИЙ КВЕД ДК 009:2010 2012, 2013.

2Обрати секцію, яка найбільш підходить до Вашої діяльності (наприклад, Ваш вид діяльності має відношення до оптової торгівлі. У такому випадку Вам потрібна секція "G").

3Вибрати розділ, який найбільш підходить до Вашої діяльності (наприклад, Ваша оптова торгівля не пов'язана з продажем авто-мото техніки. У такому випадку вибирайте розділ 46).

4Вибрати групу (наприклад, Ваша оптова торгівля пов'язана із текстилем. В такому випадку Вам підходить розділ 46.8).

5Вибрати клас, який найбільш підходить до Вашеї діяльності (в групі 46.8 вибираємо клас під назвою "Оптова торгівля текстильними товарамм 46.41). Це і є Ваш КВЕД, із описом якого ми пропонуємо Вам ознайомитись.

Позвонить